| J7anine a întrebat:

De unde pot cumpara dulceata de nuci verzi?

Răspuns Câştigător
| claugodo a răspuns:

De la vreo "bunica" mai speciala care se mai preocupa da asa ceva
din vreo piata mai importanta din orasul tau
pe ele trebuie sa le intrebi ...si vei afla

5 răspunsuri:
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

De la Mega Image, produsa in Bulgaria. Sau din Cora, made in Romania.

| elaroseni a răspuns:

Cred ca se gaseste pe la taranii nostri. Eu am gasit la supermarket. Cu E-urile din dotare, of course! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa prepar siropuri si dulceata de fructe gen nuci verzi, mure, cirese amare... Sper sa gasesc cumparatori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulapul. bunicii@yahoo.com - dulceata de afine, nuci verzi, capsuni, zmeura, trandafiri, cirese amare, si altele, toate foarte gustoase si aromate

| sandu a răspuns:

Produce fabrica de la Raureni (Valcea). Nu stiu daca si cand ajung in magazinele din Bucuresti.
Daca nu vrei o cantitate mare de nuci verzi, as putea poate sa-ti aduc eu.