| VintanAlexandru a întrebat:

De unde as putea cumpara dulceata de nuci?

Răspuns Câştigător
| murik a răspuns:

Metro, si magazinele bio

5 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Mergi in piata si intrebi acolo. Poate are vreo babuta, bunicuta cateva borcanele. Poate faci si comanda sa-ti pregateasca cateva borcane anul asta.

| crisa a răspuns:

In super-marketuri n-ai gasit? Kaufland, Metro, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Incepand de anul acesta o sa am la vanzare tot felul de dulceturi printre care si dulceata de nuci
Poti sa-mi scrii pe producator. legume@gmail.com, stam de vorba pe langa dulceata o sa am si legume si fructe, verdeata zacusca de legume si ciuperci, oua nestresate si alte produse
Publicatiile vor fi pe http://producator-legume.blogspot.com/
o zi buna

| MihaiAlexZaharia a răspuns:

Http://bunicel.ro/produs/dulceata-de-nuci-verzi/

Mai bine mai tarziu decat niciodata.

| cami_1122 a răspuns:

Se gaseste peste tot.supermarketuri, chiar si in alimentari.