| anonim_4396 a întrebat:

Doresc reteta preparatului de cofetarie cornete[nu cornulete]umplute cu crema de ciocolata[cornetul este identic cu cornetul de inghetata de aceea ii spune cornet si nu cornulet iar in locul inghetatei se pune crema de ciocolata].

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Tema referi la cornet sau la crema? Daca la crema, scrie-mi un email ca. mi joaca feste net-ul.

| auravas a răspuns:

Ai incercat sa cauti pe culinar.ro? e posibil sa gasesti acolo sau intra pe forum si intreaba fetele sigur se geseste vreuna sa iti spuna

| denysd88498 a răspuns:

Pai pui ciocolata si aluatul pe urma pui crema pe aluat il bagi in cuptor il asi o ora si se formeaza apoi gata