| marianvranceanul1 a întrebat:

E buna la gust Fanta cu piersici si caise? Dar cea capsuni si kiwi?

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt bune ambele variante, dar nu le consuma în cantitate mare.
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sunt destul de bune ambele, totuşi, eu o PREFER pe prima.

Toate cele bune.

| costis a răspuns:

Eu am incercat un cola cherry. Dezamagire totala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cum nu beau nici un fel de suc, habar nu am ce gust au, sincer!
Iti recomand sa renunti la sucuri, au numai chimicale si potentiatori de aroma in ele.
Te pup!

| Yasmin875 a răspuns:

Mie imi place doar cu portocale sau cu lamai.

| StefaniaM a răspuns:

Au chimicale...Deci sunt super!

| alas a răspuns (pentru StefaniaM):

Doamne cum sa fie super?

| StefaniaM a răspuns (pentru alas):

Uite-asa!(Ce fiecare om e diferit, nu sti atat?)

| StefaniaM a răspuns (pentru StefaniaM):

*stii

| alas a răspuns (pentru StefaniaM):

Ba stiu dar daca are chimicale acum pe bune

| Apocaliptic a răspuns:

Pai gandeste-te.
Piersici si caise..., doua fruce dulci.
Capsuni si kiwi..., dulce acrisor.

Si daaa, e foarte buna la gust.

| puffii548 a răspuns:

Sunt foarte bune amandoua. Dar depinde si de tinecum le simti tu. Dar inceatca-le, poate iti vor placea.

| alas a răspuns:

A doua e mai buna

| Mihaela1100 a răspuns:

Trebuie sa alegi pe gustul tau nu sa ne ceri noua parerea fiecare are pareri diferite uite x spune ca ii place cu piersici y spune ca ii place cu capsuni nu o sa aiba toti aceeasi parere incearcale si daca iti place una bea-o pe aia frate

| OstachiAndrada1978 a răspuns:

Capsuni si kiwi e cea mai buna

| beibiisweet a răspuns:

Depinde de preferintele fiecaruia...mie imi place cea cu capsuni si kiwi dar nu promit ca iti va placea si tie.totusi stii cum se spune:"nu risti, nu castigi"incearca-; e si vezi :*

| Mark222 a răspuns:

Cea de piersici e buna dar cealalta nu.

| gekados a răspuns:

Eu cred cai mai buna cea cu piersici si caise decat cea cu capsuni si kiwi dar acum depinde de ce custuri ai u