| claudiuflorin a întrebat:

E m-ai sanatos sa prajesti cartofi in friteuza? Eu cred ca da sunt m-ai deliciosi! Dar daca prajim cartofi in ceaun sau tigaie, sunt m-ai deliciosi, sau sunt tot aceeasi chiar daca ii prajim in friteuza tigaie ceaun nu are importanta! Cum e mai sanatos indicat sa prajim cartofi? Multumesc!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! cel mai sanatos sunt fiertiwinking

| cupyyyy a răspuns:

Lasa 'friteuzele' si apuca'te de gramatica, baiete.O data se mai accepta...dar.dar de 3 ORI 'm-ai' o.O

| Corinaa_4338 a răspuns:

Ori ca ii prajesti in friteuza, ori unde altundeva, tot prajiti sunt si tot nesanatosi.