| andreeamariafabiana17 a întrebat:

Salut TPU, am si eu o intrebare. Cartofii se prajesc in ceaun sau in tigaie?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In ceaun, in tigaie, in wok, in oala in cratiță, in ce are omul în casa.

| StoicAnalysis a răspuns:

Cum vrei tu. Ii poti praji si in cratita daca te taie capul sa faci asta laughing

| Xox0 a răspuns:

Depinde de cum vrei sa iasa. In ceaun e posibil sa se sfarme dat fiind ca nu e plat cum e tigaia.

| AlexisZLS a răspuns:

Nu contează, unde doresti tu..doar ca este de prisos in ceaun din pct meu de vedere.pui ulei intr o tigaie, prajesti cartofii frumos si usor si pofta buna

| dusmanul86 a răspuns:

In orice. ideal ar fi in tigaie, pofta buna!