| JetBlueJet a întrebat:

Eu nu mananc carne (nici un fel de carne si multe alte chestii big grin ).
Cu ce o pot inlocui?

16 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Soia,ouale,somon,branza de vaci, iaurt,nucile,fasolea,migdale,fistic, cajuu,alune de padure, mazarea, spanac, cartofi copti, varza de bruxelles, brocoli...

| RAY a răspuns:

Cu legume, fructe, oua etc

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Soia cred ca ar merge.
Dar de ce nu mananci carne/?

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Ma gandesc ca e grasa... si cand ma gandesc la asta imi trece toata pofta.In fine mai mananc uneori cand ma obliga mama.(Am problema asta de la 13 ani crying )

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Dar nu e toata carnea grasa zau asa. Nici aia de oaie?batting eyelashes

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Ewwww nuuuu

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

LoL...s-a facut albastru laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Lol... cum? :)) A poate pentru ca ai pus www ia sa vad... wwwee baie :D

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

It 's alive big grin

| J0B0MAT a răspuns:

Soia.

| Idkidk a răspuns:

MMmm, cu proteine.

| LePotato a răspuns:

Soia?

Mie imi place, chiar dacă consum și carne.

| JetBlueJet explică:

Cand ajunsesem la "trebuie sa" ma gandeam ca va scrie in continuarea" iti placa si tie " laughing
Merci de sfatwinking

| JetBlueJet explică:

Mancala-i rolling on the floor (Fara suparare)