| uply a întrebat:

Exista Jacobs sau Nescafe la borcan fara cofeina? Am vazut acum vreo cateva saptamani la televizor reclama la una din astea 2 si zicea:,, acum si in varianta fara cofeina". Parca era Jacobs Velvet.Nu stiti care e denumirea completa a produsului, unde-l pot gasi si cat costa? Multumesc! Promit sa dau funda!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Andreea6996 a răspuns:

Da, sigur ca exista. Insa cofeina se indeparteaza cu chimicale, ceea ce fae cafeaua total nesanatoasa! Ai incercat cafeaua verde? http://bit.ly/cafea-verde