| AmaliaM a întrebat:

Am vazut zilele trecute la televizor o reclama la un sampon care regenereaza parul ars cu placa/ondulatorul etc. Stiu doar ca e de la Garnier, dar stie cineva denumirea completa si eventual un site de unde pot comanda?

FUNDA! happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe Gerovital Plant, taie partea distrusă și renunță la placă!
Pa, pa.

| Birlik65 a răspuns:

Chimicale si aiar chimicale, ce va place sa va otraviti podoaba capilara, da fuga la market si ia 1 plic sau 2 de glicerina alimentara dupa ce speli parul, dati cu solutia facuta din glicerina si apa calduta, intr-o cescuta da-l pe par lasa-l 15 minute si clateste apoi...nu o sa-ti mai trebuiasca chimicale in viata ta dupe ce o sa vezi ce par ai, si lucios, fluid si imblanzit bine inteles...eu folosesc asta de 2 luni de zile si nu-mi mai trebuie nimic altceva..incearca si o sa vezi ce diferenta este.pupwinking

| anacolda a răspuns:

Nici un sampon nu regenereaza nimic. Da cu ou intreg si lasa o ora sa actioneze, apoi spala-te cu sapun de casa foarte putin(fara spuma) se va regenera partial. Dar cu placa si vopseaua de par se ditruge oricum parul.
http://www.universulbijuteriilor.ro/index.html? main.htm?affiliate_pro_tracking_id=1245:6:

| RobertSkiller69 a răspuns:

Poti sa gasesti garnier oriunde chiar si la farmacie, coafor sau un magazin

| Nmemmi a răspuns:

Nu sunt bunewinking