| TurnOn a întrebat:

Heei TPU! Inghetata de la Mcdonalds (de cioco ) e cu vanilie si peste e toping de ciocolata calda? sau se mai pune ceva? si de unde as putea face rost de pahare ca cele din fast-food?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Are topping de ciocolata caldahappy.Nu se mai pune nimic.Si pahare din acelea poti gasi in magazine ca Metro, Billa, Kaufland, Carrefour... Sper ca ti-am fost de foloshappypofta buna!

| theansweris a răspuns:

Pai mai poti adauga skittles daca doresti sau dublu toping de ciocolata. paare fix fix ca acelea nu stiu dar la Metro gasesti tot tipul de pahare de unica folosinta.