Întrebare recomandată | BubblesBlossom a întrebat:

Heey! As vrea sa stiu si eu daca exista vreun magazin ( unde se vand dulciuri sau preparate, ingrediente) cu specific japonez in Bucuresti! Stiu ca la Dragonul Rosu nu exista decat cu specific chinezesc deoarece am fost. As dori sa cumpar un fel de dulciuri pe care le prepari tu si ei iti dau ingredientele ( in cutie ) ..pe amazon un pachet din acela este destul de scump, si ma gandeam ca poate reusesc totusi sa il gasesc la vreun magazin. Ofer funda + o prajitura

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ştiu EXACT la ce dulciuri te referi ( bănuiesc că doreşti acele ingrediente, pentru a le prepara tu )...

Indică EXACT denumirea dulciurilor/prăjiturii respective ( sau a ingredientelor ), eventual şi linkul de pe Amazon, ca să ŞTIU ce să caut şi, dacă pot, te ajut!

În cel mai rău caz, tot găsim un site din România care vinde acele ingrediente...

Toate cele bune.

| ManTheMan8 a răspuns:

Pai ai putea sa mergi la Moluri la standuri din acelea frumose sau daca nu incearca si pe net. BFT