| bogdanul a întrebat:

Hei tpu.Care mancare credeti ca e ce-a mai gustoasa?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu ai pus intrebarea corect.O voi reformula eu.Intrebarea ar fi trebuit sa fie " Cand e mancarea cea mai gustoasa?"
Si raspunsul, cand tie foame de ai manca si pietre, atunci mananci si ciorba care o face mami si nici in ruptul capului nu ai manca-o, Pana si acea supa care nu pare deloc comestibila, atunci cand iti e foame pare un festin si umplu 'ghiozdanul' ( a se citi burta/stomac) cu 2 castroane si te culci linistit laughing))Asa ca nu conteaza care e cea mai gustoasa, conteaza cat de foame iti e laughing) Foamea e bun bucatar blushing

| T0T a răspuns:

Pizza

| Mayar a răspuns:

Depinde,,,te referi la supe, ciorbe, felul 2, desert? Fast-food?

La desert imi place momentan Tiramisu; Felul 2 - cartofi la cuptor + sos cu ciuperci, sos de rosii, ceapa si masline.

La supe - supa cu taitei mereu la putere.

| Sociopat a răspuns:

Paste carbonara