| ρίтιкa a întrebat:

Heii...am nevoie de o reteta de prajituri, pentru o licitatie gastronomica la scoala si vreau o prajitura spectaculoasa ca sa castig. Imi puteti spune va rog niste retete, dar sa nu fie foatre complicate si foarte scumpe. Cel mai rapid si bun raspuns primeste funda. :**

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VeveritZa1 a răspuns (pentru laurentiu345345234):

Am facut anul trecut rafaello, vreau un tort sau ceva de genu, sa fie ceva interesant

| ρίтιкa explică (pentru laurentiu345345234):

Nu vreau rafaello pentru ca am facut anul trecut si am iesit pe locul 4, vreau ceva ce colegii meu sa nu faca, o prajitura nemaipomenita

Răspuns utilizator avertizat
| ρίтιкa explică (pentru laurentiu345345234):

Vreau ceva cu ciocolataaa

| CoolAlice a răspuns (pentru ρίтιкa):

Chiar daca nu e craciun, buturuga cu ciocolata e aspectuoasa si se face usor, pentru ca de fapt e o rulada: http://craciunonline.wordpress.com/......e-craciun/

| faramatania a răspuns:

Vezi aici, poate concordă cu cerințele tale:
http://www.gustos.ro/retete-culinare/bavareza-de-portocale.html