| Betty_9264 a întrebat:

Hello! As vrea sa le fac o surpriza parintilor mei! de exemplu, sa gatesc cevarolling on the floor)as prefera ceva usoar de gatit si bun. Tin sa mentionez ca tocmai s-a ars cuptorul! x-(si nu mai MERGE! Cea mai buna, usoara si gustoasa reteta fundakiss

Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

Clatite! Sunt usor de facut si, in plus, cui nu ii plac clatitele? Mai ales daca le ornamentezi frumos, sunt sigur ca o sa iasa ceva bine. Bafta!

4 răspunsuri:
| barbiedoll_2931 a răspuns:

Fa niste paste... ca in Italia sa iti dau retzeta :
Ingrediente : paste, usturoi, kizer, patrunjel, sos de rosii
Mod de preparare : pui apa la fiert, tai kizerul qburi sh il pui la prajit, tai sh patrunjelul buktzele sh 2-3 ktzei de usturoi pe jumate dupa ce se prajeste kizerul pui peste el patrunjelul sh usturoiul iar dupa 2-3 min pui sh niste sare sh sos de rosii peste prajeli sh lasi pana da in clocot sosul, dupa ce apa a dat in clocot punetzi pastele in apa sh le lasatzi sa se fac... dupa ce sunt gata amandoua adica sh sosul sh pastele, le amestektzi sh... Voila, nu am explict asa de bine dar sper sa iasa bun ca la mine iese un deliciu :*:*:*

| elenabest98 a răspuns:

Salata de fructe,

| lavinia_1022 a răspuns:

Buna! Cred ca cel mai bine ar fi un platou cu racituri, nu crezi?

| anna_1849 a răspuns:

Eu zic sa cumperi de la dr. oetker sunt si fara cuptor unelewinking si sunt bunewinking

SUCCES!:*. FUNDAlove struck; Xbig grin?