| Romelya314 a întrebat:

Ce ati vrea sa faceti de mancare in week-end, sau ce vreti sa mancati? Sunt intr-o dilema si nu stiu ce mancare sa fac? Hellp me pls! >-- funditabig grin

Răspuns Câştigător
| titisan70 a răspuns:

Bors de fasole cu bureti,mici la gratar,rulada din piept de pui,fasole cu carnati,musaca,chiftelute cu sos,peste prajit cu mamaliguta, ostropel de pui, sau mai bine mananci la restaurant.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cartofi copti la cuptor.

| titisan70 a răspuns:

Multumesc pentru. funda.Pana la urma ce ai facut_?

| MCRgurl a răspuns:

Eu in weekend-ul asta mananc supa de rosii si fasole cu carnati.

| corinusdeplus a răspuns:

Pai eu nu o sa fac nimic ca lucrez tot week-end-ul, dar as fi mancat un pui pe sticla cu crema de usturoi si cartofi copti cu smantana.Acum depinde si de gusturi, dar orice ai alege, iti doresc pofta buna!

| AlleyStar a răspuns:

Ai putea sa incerci sa faci snitele de soia cu broccoli sau legume mexicane. Nu necesita mult timp.(Eu sunt vegetariana, dar poti gati acest meniu si in zilele de post)

| izab3llaa a răspuns:

Hmmbatting eyelashes eu una as face o mamaliguta si cascaval si smantana ca la noi in maramures love struck e delicioasabatting eyelashes