| BoOoMbOnik a întrebat:

daca faci o ciorba de legume de exemplu fara grasime si pui bors, ingrasa? Adica borsul ingrasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Borsul nu ingrasa exista si de dieta cu bors nu stiu cat eficienta este dar stiu sigur ca borsu nu ingrasa. fundita

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Borsul nu ingrasa, il poti folosi si pentru a slabi. Dca bei 2-4 cani pe zi poti slabi.
Daca vrei sa mananci ciorba si sa nu ingrase trebuie sa nu ii pui ulei si delicat.

| Andra_8863 a răspuns:

Nu

| sisoloco a răspuns:

Sa stii ca unele femei beau bors ca sa slabeasca... funda?!

| floriilegale a răspuns:

Nu cred

| Br3aK a răspuns:

In cantitati mari ingrasa dar daca mananci cu masura de ex. un polonic cu o felie de paine nu ingrasa. funda?