| Danutza_5627 a întrebat:

Hey TPU!kiss...Imi poate spune si mie cineva o reteta de haioshe, dar aluatul sa fie cu unsoare nu unturabig grin
Va rog!batting eyelashes...
Multumesc anticipat!winking
[cea mai buna primeste funditabatting eyelashes, iar restul votbig grin]

Răspuns Câştigător
| scumpica_3107 a răspuns:

Buna...intra pe site-ul asta si vei vedea acolo., ai si poze http://www.retetecalamama.ro/2009/04/haios.html

1 răspuns:
| alynutza a răspuns:

Eu una sincera sa fiu nu am mai auzit de haiose...dar nu conteaza am cautat pe google si am vz despre ce e vb...si 2 unsoare ce inseamna? unt?thinking