| Barajag a întrebat:

In timpul unei cine romantice, te gandesti la mancare sau te gandesti sa treci direct la desert?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| xitty a răspuns:

In timpul unei cine romantice nu te gandesti, simti doar
eu nu am mers niciodata la o cina romantica gandindu-ma la mancare
am trait fiecare moment, fiecare privire, fiecare strangere de mana, fiecare sarut, si fiecare momente ce urmeaza dupa cinahee hee

32 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Ma gandesc cum sa mananc mai putin ca pe urma sa fiu in forma.

| cretzufinish a răspuns:

Mai bine incepem cu desertul, cu toate ca nu e prea sanatos (avand in vedere la ce te gandesti :p )

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Eu cred ca te gandesti la ochii din fata ta. Privesti la ei si la iubire...

| Bacemi a răspuns:

Savurez cina si il fac pe celalalt sa doreasca sa ma intrerupa pentru a savura desertul.

| AvalohAlyn a răspuns:

Eu cred ca te gandesti la ce va urma dupa cina romanticalaughing

| Barajag explică:

@Bro:Iar ai schimbat subiectullaughing
@adriana_sw33ty_angy:deja te vedeam cum sari pe cel din fata talaughing

| JeSa a răspuns:

Mâncaretongue, după şi desertbig grin... e o obişnuinţăhappy

| remus a răspuns:

Ma gandesc... la cum vrei tu si apoi cinam laughing laughing laughing

| Leea1234 a răspuns:

Depinde ce am la desert!
de obicei la o cina romantica, incep cu "desertul"... apoi mai vad eu!

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Daca acel "desert " este delicios de apetisant...sar peste masa rolling on the floor ...adica la mancare ma refeream big grinbig grin tu ce credeai?batting eyelashes

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Ursulica mea... tu ca tu... da eu cum ma vedeam rolling on the floor)) nu iti imaginezi rolling on the floor)

| Tourniquet a răspuns:

Ciocooo tort torttt rolling on the floor

Desert logic big grin. la ce im izboara mie mintea decat la desert, sunt copil rolling on the floor

@Bro, imi faci clatite? :O laughing

nony
| nony a răspuns:

Desertul este inevitabil, ce rost are sa ma gandesc la elhee hee? Savurez cina sa am energie sa savurez deserul...

| Яùxsi a răspuns:

Cred ca desertul.hee hee

| lynysyk a răspuns:

Desigur esti cu gindul la desert

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Da, Stejara are dreptate! (vezi ambele răspunsuri ale ei)

| Cryzy a răspuns:

Depinde de ce fel de "desert" este vorba.

| adi4ever a răspuns:

La mancare ca sa fac matul plin si o burta cat casa da-l dreacu de desert daca nu e vreo clatitalaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai la desert? devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timpul unei cine romantice numai la mancare nu iti sta mintea, te simti vrajit de persoana cu care esti, nu ai gandul in alta parte...desertul este primul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce as face eu cu desertul, nici nu va spun...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vinaaa "tortuuuu`"whistling. Doamne ce minte perversa am, de fapt nu, n`ambig grin. Tort...tort!:XCiocolataaaalaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika, ba sint chiar la subiect. Vorbesc de desert, scurt si la obiect laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desertul, normal big grin La cata pofta de mancare am eu...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles niciodata ce legatura are romantismul cu cina.Romantismul:adica dragostea fata de cineva nu cred ca are nevoie de alimente sa fie mai implinita. Un preparat culinar deosebit poate fi savurat si fara dragostea vietii tale si vei fi fericit doar pentru.ca l-ai consumat. Daca incerci sa imbini cele doua mi se pare la fel cum ai inota si ai zbura in acelasi timp, practic nu savurezi nici una nici alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sărut mîna Ursulika, asta-i întrebare cu dublu înțeles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc la fata laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai gandesti la mncare te gandesti la persoana de langa tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mananc.