| Dutu_Andrei_2000_XOTl a întrebat:

Mi-am cumparat o Lampa din cristale de sare si se tot inchide din 5 in 5 minute cred de ce?

Răspuns Câştigător
| Fumiko a răspuns:

Nu are probleme cu firele, poate nu face contact cum trebuie, roaga-l pe tatal tau sa vada ce are, daca se pricepe! O seara frumoasa.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Posibil ca din cauza căldurii generate (care nu prea are unde să se disipe în ditamai bolovanul de sare), să intre ori o protecție (dacă are așa ceva), sau pur și simplu această căldură se provoace dilatarea și deformarea soclului unde e pus becul și acesta nu mai face contact.