| xr0sioRx a întrebat:

Mi-am cumparat un fular/esarfa, nu conteaza, problema e ca lasa prea multe scamee si nu stiu cum pot sa scap de ele, de scamele de pe fular sad

2 răspunsuri:
| YesorNo a răspuns:

Poti sa dai pe fular cu rola-banda pentru scame. Se gasesc in Magazine.

| narcisaiuliana90 a răspuns:

Pff! Aceasi problema o am si eu. Am intrebat niste fete mai experimentate si mi-au zis ca nu pot scapa de acele scame. Iti recomand sa nu mai cumperi esarfe sau altceva din acel material.