| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumpărat un marker whiteboard pentru tabla alba și când am șters ce am scris, a rămas tabla neagra, foarte murdara. Nu se duce bine, am luat 2 la fel și desi sunt pentru tabla alba se duc foarte greu și ramane foarte mult negru, abia s-a dus Mizeria si cu spirt, cu ce as putea șterge? De ce se duc asa greu, că nu sunt permanente sunt fix pentru asa ceva?

1 răspuns:
| Chernobyl a răspuns:

Incearca cu acetona sau diluant iar markerele alea de tabla nu se duc deoarece nu sunt de calitate.