| Liiiax99 a întrebat:

Mi-am pătat niște blugi negri cu pasta de dinți, ce pot face să scot acea pată?

9 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Sa ii speli?

| OoBunnyoO a răspuns:

Ii bagi la masina de spalat.

| WaterDrop a răspuns:

Ii lingi. Gustul va fi bun iar saliva dizolva multe.Te poti lauda si la prieteni ca ai blugi linsi, vor fi gelosi pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi speli? Trebuia s-o faci inainte sa se usuce, acum e mai greu

| missfatadelatara a răspuns:

Îi speli.

| Liiiax99 explică:

I am spălat de atâtea ori dar degeaba

| RandomStudent a răspuns:

Cu apa cred ca ar trebui sa iasa

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Simplu şi rapid îi bagi la spălat şi maşina te scapa de orice pată

| johnbucuresti a răspuns:

Simplu ii pui in masina de spalat dai 1 program de o ora cu un detergent bun si gata ai scapat de pata rusinoasa