| marga09 a întrebat:

Am niste blugi gri pe care i-am patat cu vopsea de par in timp ce o vopseam pe mama. cu ce as putea sa scot aceasta pata?

5 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Nu prea ies petele de vopsea. Eu am pătat un covor când mi-am vopsit soţia, şi nu am reuşit să scot petele aşa că am cumpărat alt covor.

| Mina a răspuns:

Incearca cu apa cu otet, vanish sau mult scrum de tigara amestecat cu putina apa, pus si pata si frecat putin. Sper sa mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu foarfeca.

| Mihaic93 a răspuns:

Apa cu sare..merge la orice

| sasha_7307 a răspuns:

Din cate stiu eu merge cu sare de lamaie... Daca nu stiu ca exista o solutie de spalat vopseaua de par dar nu stiu unde se gaseste