| lili24 a întrebat:

Nu aveti timp sa faceti o prajitura? Vi se pare un lucru complicat si prea mult timp pierdut? Ce ziceti de niste prajiturele gata in 10 min, usor de facut nu folositi nici aragazul sa va pierdeti timpul cu coptul si nici metode sofisticate de a obtine o prajitura delicioasa. Intrati pe www.reteterapide.com si gasiti ...yummi. Astept si comentariile voastre.

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Mi se pare foarte interesant, totusi sunt o buna gospodina si recunosc ca de multe ori am pregatit prajitura cu fructe din imagine sau alte retete asemanatoare, dar totodata nu imi strica sa stiu cateva sfaturi in plus felicitari de idee.

7 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

In general imi plac prajiturelele facute in casa, chestia este ca nu le mananc.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Arata foarte bine, merita incercat.

eileen
| eileen a răspuns:

Am sa incerc si eu, chiar aveam pofta de ceva dulce!

| claudya a răspuns:

Mersi, sunt niste idei foarte bune...am sa le incerc

| Cryss a răspuns:

Mersi mult, trebuie sa incerc sa fac si eu big grin.

| cotzobel a răspuns:

Mi se par interesante retetele..cred ca voi incerca si eu catevahappy

| tukhey23 a răspuns:

Nu sunt gospodina, de ce nu sa cumpar? think about... happy