| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care au mancat ciorba de varza cu ciolan de porc si smantana: cum vi s-a parut la gust aceasta ciorba?
Este buna?

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Este foarte buna daca este bine preparata.

| alexush a răspuns:

Nu am mancat. dar mi se pare o prostie..varza se face si ea varza calita, salata si pana mea..nu ciorba..la fel si ciorba de praz..sau mancare de praz. da-l dracu de praz ca e praz..se manca si el cu ceva.nu ciorba..nush..pe mine ma dispera combinatiile astea. daca era varza calita si ciolan mai mergea. dar ciorba de varza..chhh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sint dintr-o zona unde se gateste asa ceva si te asigur ca e foarte buna

| AnDrEy_8110 a răspuns:

Da

| anonim_4396 explică (pentru AnDrEy_8110):

Ai mancat sau faci cum a facut utilizatorul de mai sus care nu a mancat niciodata, dar isi da cu parerea?

| AnDrEy_8110 a răspuns:

Sunt din Moldova si este buna, dar sa manaci macar o porta ca apoi ti se face greata! Funda?

| Alexman22 a răspuns:

Este foarte buna ciorba de burta cu smântână.

| anonim_4396 explică (pentru Alexman22):

Omule, tu esti prost?