| DenisaUngurenasu18 a întrebat:

Pot face un grătar dintr-un grătar de frigider?

5 răspunsuri:
| Eisenheim a răspuns:

Bineînțeles happy doar că se va deforma, pentru că a fost proiectat pentru temperaturi joase happy dar poți face mici pe el sa zicem, poate chiar de mai multe ori, dar nu îl mai poți folosi in frigider ulterior happy

| DenisaUngurenasu18 explică (pentru Eisenheim):

Mulțumesc, sunt gravidă și toții vecinii din bloc făcură grătare și mi se făcu pofta și nu am de unde face rost și am un grătar în plus

| Popa482 a răspuns:

Dacă ai chef de grătar, ia o tigaie tip Grill și faci un grătar de nota 10!winking

| GabrieloKg a răspuns:

Nu chiar, pentru ca se va topi plasticul care acopera barile de fier.
Chiar daca ar tine la temperatura, prima data trebuie sa scapi de plastic.

| Fatamuntilor a răspuns:

IN lipsa unui gril special, cred poti folosi gratarul de la aragaz!