| Mayy a întrebat:

Pot sa pun miere in cafea? Are ceva?

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu vad de ce nu ai putea! Numai ca este posibil sa iasa prea dulce!

| mgtow a răspuns:

E iesit din comun ceea ce faci. Pentru cafea e zaharina.

NOname
| NOname a răspuns:

De putut, poti sa pui si sare, nu te opreste nimeni. Doar stii, gusturile nu se discuta.
Iar acum serios vorbind, da, nu vad de ce n-ai putea, doar ca i se va schimba un pic gustul. Dar daca iti place, e ok.
O zi buna!

| AlexiaClaudia a răspuns:

Da, in loc de zahar si n plus e si mai sanatos

| AnneMarri a răspuns:

da, are un gust de o mie de ori mai bun decât cu zahăr love struck

| Simona a răspuns:

Nu are absolut nimic si este mult mai sanatoasa decat zaharul!

:*:*

Sa o savurezi cu placere!

| gigite a răspuns:

Da, se amesteca, si e dulce apoi!?

| RalucaAllen a răspuns:

Logic!laughing E si MULT mai sanatoasa decat zaharul! E char indicat sa pui miere in cafea!