| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti cele mai frumoase declaratii de dragoste?
Dau fundita!
Multumesc❤

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ochii tai ca doua stele,
Imi alina zilele mele,
Iar gurita ta,
Ma ispita draga mea! happy

| Idkidk a răspuns:

Te iubesc! Te iubesc așa cum nu a mai iubit nimeni niciodată și nu va iubi nicicând! Te iubesc așa cum nu au iubit toți cei dinaintea mea luați la un loc! Te iubesc tot mai mult cu fiecare zi ce trece și iată de ce aștept cu dor și nerăbdare ziua de mâine! Te iubesc mai mult decât se scrie prin cărți sau se arată prin filme! Te iubesc mai mult decât mă iubesc pe mine însumi sau orice alt lucru de pe lumea asta! Te iubesc, puiule!, a doua cum nimeni nu poate trăi fără căldura soarelui, aşa nici eu, iubita mea, nu pot trăi fără căldura ochilor şi a zîmbetului tău! Mă încălzeşti, îmi luminezi viaţa, îmi dai putere să trăiesc, mă faci să nu pot exista în lipsa ta...

| PeFuga a răspuns:

Cele personalizate... in care introduci elemente din povestea voastra de dragoste (numele cu care il alinti pe celalalt, locul unde v-ati cunoscut prima data, o promisiune pe care v-ati facut-o la un moment dat...)

| Holy2010 a răspuns:

Esti la sfaturi casnice deci invata sa gatesti ca cica dragostea trece prin stomac. Daca tot ai postat aici...

Răspuns utilizator avertizat
| Saskesai a răspuns:

Declarațiile trebuie sa-ți vina din suflet, sa spui ceea ce șimți pentru cealaltă persoana.