| Dianaa94 a întrebat:

Sall! Ma ajutati si p mine cu niste retete de inghetata? Fundaalove struck

7 răspunsuri:
| ionutzz2590 a răspuns:

Http://www.inghetata.net/ o sa vzi in dreapta aromele si dai p ca aroma vri si tit da reteta

| Rooxxana a răspuns:

Magazinul e cea mai buna solutie!:*big grin

| sweetyana a răspuns:

Stai copii fata vrea preaparate de noi.deci eu am facut asa mi-am luat o tava speciala dau poti folosi un pahar(dar e mai greu sa o scoti)si sa preapari o inghetata deliciosa cu fructe.prima oara cumperi suc de fructe (ce arome vrei tu)sau iti faci la blender aqpoi pui in tava(de preferat si o lkasi o zin