| Shi_Atat_Iliuta_1999 a întrebat:

Salut acum aproape 1 luna tatal meu a fost operat de ulcer duodenal si nu stim ce reteta sa ii pregatim pentru sarbatori sa manance si altceva in afara de supa ceai si paine prajita... Oricine stie ceva va rog smai raspundeti cat mai repede...va multumesc daca stiti puteti sa ma contactati la messenger: marian_the_best_99@yahoo.com.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Nu incalcati recomandarile medicului.Va manca mai diversificat dupa ce se va restabili si medicul va prescrie o noua dieta.

| Shi_Atat_Iliuta_1999 explică (pentru mira):

Acum mai mananca supe iaurt dar iti multumesc oricum pentru ca ai raspuns...

1 răspuns: