| Anonymus123 a întrebat:

Am cautat pe net retete de prajitura Harrisa. o prajitura arabeasca. Am gasit numai retete cu nuca de cocos. Si avand in vedere ca eu nu sufar nuca de cocos...prajitura aceea se poate faci si fara nuca de cocos? stiti eventual vreo alta reteta? nu neaparat dupa net. Acord funda celui mai bun raspuns nu celui mai rapid

Răspuns Câştigător
| ღLawღ a răspuns:

Sincer,nici eu nu sufar nuca de cocos.Eu am gasit http://smartwoman.hotnews.ro/index.php/articles?articleID=2106 aceasta reteta pentru prajitura Harissa,dar nuca de cocos e doar pentru decor, poti sa pui nuca, ce vrei tu. Sper ca te-am ajutat. Pofta buna!(Funda pls?)

3 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Buna! Vezi ca reteta harissa a fost facuta de Sorana(ex asia)la cireasa de pe tort.Cauta pe google emisiunea in care a participat ea si urmareste cu atentie cand spune cum o face. Sper ca te-am ajutat cat de cat.

| Anonymus123 explică (pentru corinusdeplus):

Merci! tocmai de acolo vreau sa fac...adica altcineva vrea sa faca prajitura. dar acolo nu se explica bine ingredientele. asa ca imi pare rau dar nu pot sati acord funda

| Anonymus123 explică:

Declar castigator pe ღLawღ. Nu stiu de ce nu se declara de la calculator. Adica eu apas dar nu se intampla nimic. poate mai tarziu va merge