| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am niste tenesi converse all star ox albi, cum pot sa-i curat ca ma dispera?

7 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Ii speli manual cu o periuta si sapun. Daca ii bagi in masina e posibil sa se dezlipeasca talpa.

| RobertMoon a răspuns:

Perie si pasta de dinti

| Iote a răspuns:

TENESI? Cu ce nota ai trecut la limba romana?
Si nici robotelul nu "vede"? Nu-l zgaraie nimic la ochi si la dictionar?

| Alexandru55667 a răspuns (pentru Iote):

Da cum se spune domnul profesor? Cauta pe google sa vezi ca iti da si tenesi si tenisi.

| Iote a răspuns (pentru Alexandru55667):

Google nu iti da "tenesi" decat acolo unde este scris gresit, asa cum faci tu aici. Cauta in Dictionarul limbii romane si vei gasi numai "tenisi".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îi bagi la mașina de spălat, nu se întâmplă nimic. Sau șervețele umede

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E putin periculos sa ii bagi la masina de spalat, ca se poate lua culoare din spalarile anterioare. Daca vrei sa alegi varianta asta neaparat, sunt servetele absorbante speciale pentru masina de spalat. daca nu... la mana