| TanaseȘtefan a întrebat:

Salut, am si eu o masina de spalat AEG si mi s-a spart condesatorul, sau s-a stricag, nu stiu, am cautat peste tot si n am gasit https://imgur.com/a/DVRYAog
Am plublicat aici o poza cu condesatoru si cu masina de spalat, daca stiti unde pot sa gasesc m-ar ajuta foarte mult, din cate am inteles nu mai se fabrica si e rar de gasit, chiar nu stiu.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este masina de spalat vase sau rufe?

| TanaseȘtefan explică (pentru darrio2007):

Rufe

| darrio2007 a răspuns (pentru TanaseȘtefan):

Sa stii ca am cautat dar nu am gasit la fel cu ce ai in poza.

| dinaprilie a răspuns:

Banuiesc ca la cei care repara ai incercat deja si nu ai gasit. Pe ebay.com ai incercat? Pe la electronistii batranii ai tarii?

| TanaseȘtefan explică (pentru dinaprilie):

Pe ebay am cautat si nu am gasit.