| TheHiddenSkulls a întrebat:

As vrea sa imi lipesc prelungitorul langa masa (pe partea laterala) pentru a organiza mai bine cablurile. Nu stiu cum as putea sa il lipesc sau cum as putea face un suport. Daca aveti vreo idee, as fi bucuros sa o impartasiti cu mine!

6 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Scoci, banda izolatoare sau colier pvc:
https://impactcenter.ro/......70x214.jpg

eventual poti sa pui un pres/covor peste ele, sau daca, chiar te "doare" o plinta de podea peste care poti sa calci

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acolo i ti trebuie priză aparentă, nu prelungitor cumperi din dedeman sau de la orice magazin de electrice prize aparente asa se numesc ele, si acele prize vin prinse cu dibluri in perete ai nevoie de bormasină, si din priza aparentă duci un cablu care il conectezi in doză la o altă priză, un electrician stie sa ti faca ai nevoie de priză cablu si canal cablu pri care treci cablul care iese din priză.

| NLS a răspuns:

Eu am încercat cu banda dublu adeziva dar nu a ținut decât doua săptămâni.
Asa ca l - am bandajat cu puțina banda adeziva transparenta (scotch) de piciorul din spate al mesei, nici nu se mai vede...
Daca masa are un singur picior lat pe mijloc, ghinion... O sa arate urat și va fi și greu de fixat.

| Bizon95 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

"cabluri", "cabluri", "CABLURI"
bun venit in IT
nu e NUMAI cablul de alimentare de la calculator si monitor
mai sunt, cabluri de retea, prelungitoare usb, cablu spre monitor, cablu spre boxe, alimentarea boxelor, cablurile de la mouse si tastatura
eventual cablu HDMI spre tembelizor si altele, MULTE altele tongue

| elcosmin a răspuns:

Se numeste lipici sau scotch acea chestie care lipeste. Sau mai exista super-glue

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2NxPSyN
Poti sa le si legi cu asta: http://bit.ly/2Nv373g