| Cristian86 a întrebat:

Salut. Ce e mai eficient pentru a elimina praful?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un umidificator? Mă gândesc că dacă praful este o particulă uscată sau ce-o fi, umidificatorul ar umezi aerul și nu s-ar mai face așa mult praf. Cred... nu mă și crede pe cuvânt laughing

Dacă te referi la praful pe care-l ștergi de pe mobilă, îți recomand să ai un aspirator din ăla de mașină mic și cu el să tragi de fiecare dată praful de pe mobilă abia apoi să ștergi cu cârpe și cu faimosul Pronto. happy

Dacă este pe jos, pe podea recomand aspirarea mai deasă, doar așa poți scăpa de praf.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Praful care s-a depus unde? (că tot vorbim de eficiență...)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aspiratorul.

| blackann a răspuns:

Limba umana

| DeMicUnCălător a răspuns:

Pune cătiva cărbuni prelucrați

| kolcov a răspuns:

O laveta cu solutie de sters praful.

| Kadxss a răspuns:

Sa maturi