| David_9315 a întrebat:

Salut, spuneti-mi si mie un meniu al zile cam pentru 2 ore de exercitii fizice zilnic (atat gantere cat si tae boo, aerobic si fitness).
Premiez cel mai practic raspuns, rog de asemenea sa raspunda numai cei ce au idee despre asta.

1 răspuns:
| monique a răspuns:

Pai trebuie sa incepi cu cardio 30 de min (bicicleta, alergare etc.) Apoi sa lucrezi diverse grupe de muschi intr-o zi, insistand acolo unde ai probleme(20-30 de repetari a cate 5 serii). Asta cam o ora. Apoi inca 30 de minute de cardio.