| Voicu_Iulia_1993 a întrebat:

Acum 5 minute am vrut sa lipesc ceva cu super glue și am scăpat din greșeală și pe mana! Deja s-a uscat și nu pot sa îl dau jos. Ce pot face pentru a scăpa de el? Dau funda

Răspuns Câştigător
| NicoleEazi a răspuns:

Sa ti mana sub apa calduta, nu se intampla nimic, se va inmuia si se va duce in cateva minute

3 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

Super glue devine doar casant. Nu iti afecteaza pielea cu nimic. se va duce in cateva zile de la miscarile mainii care il vor transforma in praf.

| unvecin a răspuns:

Se duce o dată cu pielea. N-are nimic, dar e neplăcut. happy

| Cebotari_Danny_1988 a răspuns:

Incearca sa pui mana in apa fierbinte si sa scoti lipiciul, nu am verificat dar cred ca nici daune manii nu ar provoca.