| Kayn221 a întrebat:

Am comandat niste bocanci de pe net si mi-s putin stramti. Pot sa ii largesc cumva?
Vazusem mai de mult ceva cu o punga de apa si bagati la congelator.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Daca sunt doar stramti si nu scurti, atunci se vor lasa la mers. Poti baga servetele pe laterale atunci cand mergi cu ei primele cateva zile ca sa nu te ranesti sau sa fie prea incomode.

1 răspuns:
| ibaal a răspuns:

Baga multe ziare acolo, indeasa-le si lasa-le peste noapte, se vor lasa.
Daca sunt de piele, mergi la o cizmarie, au acolo o masinarie cu care ii poate largii putin.