| gabidanila a întrebat:

Mi-am luat niste blugi (99% bumbac si 1% elastan) si imi sunt cam stramti cum as putea sa ii largesc putin. Si cum sa fac sa nu intre la apa.

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Poarta-i cat mai mult prin casa si poti face exercitii gen genuflexiuni cand ii porti si o sa se mai intinda putin.Iar pentru spalat iti recomand sa ii speli la o temperatura cat mai joasa, eu de obicei blugii ii spal pe programul de rufe sensibile sau la temperatura de 30%.Cea mai joasa temperatura pe care o ai la masina ta de spalat e okbig grin

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

II duci inapoi si iti iei o masura mai mare!
La 99% bumbac, nu se pot largii!

| Betty12345678 a răspuns:

Forteaza-i pe tine si or sa se mai intinda cate putin.