| AlexMaddox a întrebat:

Ce rezulta daca amesteci cu mixer sau blender la viteza mare ulei vegetal (floarea soarelui) cu apa?

2 răspunsuri:
| arrriadna a răspuns:

Ulei cu apa. Se vor face mici "bule amestecate" din cele 2 "ingrediente", dar dupa un timp uleiul se va ridica deasupra, conform zicalei "uleiul NU se face apa"... Reciproca valabila, nici apa nu se face ulei...

| MissJupiter a răspuns:

Nimic dar daca nu-i pui capac rezulta ulei vegetal+ apa pe pereti laughing rolling on the floor