| Alex7865 a întrebat:

recent am cumparat o pereche de Nike Air Force 1 Sf AF1 High,si ma intrebam cum as putea sa o curat, se murdareste repede si la masina de spalat nu vreau sa ii bag, s-a mai lovit cineva de aceasta problema, exista vreo solutie pe care o pot folosi? Rog seriozitate

"Dau funda" rolling on the floor am vazut ca asa primesc raspunsuri cat mai serioase

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poti sai inmoi in lighean cu detergent. daca bagi 1 data pe an la masina program de rufe sport sau delicate 30º nu are nimic

1 răspuns:
| Nustiu1910 a răspuns:

Salut,nici sa nu te gandesti sa ii pui in masina de spalat, vor iesi toate atele si se vor lasa ii cureti cu o carpa umeda si cu o perie cat de cat aspra, nu foarte aspra dar nici moale sau este de cumparat solutie de curatat FUNDA?