| Birlik65 a întrebat:

Salut TPU,vreau sa stiu daca plosnitele isi pot lasa ouale pe materiale plastice,adica umerase, saci plastic sau pe metal..ma refer tot la umerase.

2 răspunsuri:
| Bioshokxx a răspuns:

Aici gasesti totul despre plosnite si inmultirea lor, sper ca te am ajutat
http://q.gs/ETvjX

| Birlik65 explică (pentru Bioshokxx):

..mda ..multumesc..pe adfly care cer accept de cokies aveam si pentru fel si fel de nebunii sa mi faca lumea trafic..nu te supara dar nu stau dupa glume..imi pare rau.n am postat aici din gluma ci din treaba serioasa.