| zeenath a întrebat:

Salut, voua!winking As vrea sa stiu daca exista o minipresa pentru seminte care poti sa o folosesti acasa, in bucatarie, pentru a face diverse feluri de uleiuri de seminte ( in, susan, nuci, etc )presate la rece pentru salate prospete. Stiu ca pare ciudata intrebarea si multi (e) vor zice de ce nu ma duc la un magazin naturist sa imi iau gata facut... din acelasi motiv pentru care fac si painea acasa big grin Multumesc! Poate totusi exista.

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Exista

| zeenath explică:

happy danbnz imi place raspunsul tau, este incurajator ca exista! Dar, daca exista de unde as putea sa o achizitionez?