| rockvandam a întrebat:

Salutare!
Cum as putea elimina mirosul inchis(stătut) dintr-o camera? Am aerisit si am facut curat dar e la fel si mai sunt si ceva musculite prin camera.
E garsoniera mica cu o camera si baie.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Curatenie generala si, daca e nevoie: varuit, schimbat parchet, schimbat mobilier vechi sau orice ar putea cauza mirosul.

| Clorox a răspuns:

Vezi sa nu fie mucegai undeva, fa o curatenie generala, dezinfectant.

| MadalinG99 a răspuns:

Golita camera de la parchet pana la var, aerisit bine, spalat, sters.

| rockvandam explică:

Am dezinfectat, am facut curatenie mucegai nu este, mobila e aproape noua.