| Th3B3st4you a întrebat:

Slut TPU...Stie careva idei cadouri de Valentine’s Day pentru ea?

8 răspunsuri:
| Darkbluecristina123 a răspuns:

Un parfum si un buchet de trandafiri

| Adry05 a răspuns:

Depinde si de varsta si buget.
O felicitare cu-n mesaj frumos scris de tine, din inima.
Un buchet de trandafiri rosii si o ciocolata
O masa la un restaurant mai bun.

| BabyLips a răspuns:

Eu as zice sa-i compui un cantec!

| NoFeelings a răspuns:

Ceva personalizat, un iepuraș, un cățeluș, o pisicuță, o cana personalizata, un tricou personalizat, un caiet in care scrii întâmplări de ale voastre (tu le scrii. Cu un stilou, ceva) și lipești poze cu voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un buchet de trandafir, un ou kinder (daca crezi ca fetei i s-ar parea amuzant ), o cana cu mesaj, un breloc pufos de la bershka/stradivarius/reserved etc, un borcan cu mesaj dragut si dulciuri.

Chestii mai mult simbolice, nu cred ca este cazul sa faci mare tam-tam pentru ziua asta. Sunt sigura ca ar aprecia mai mult daca i-ai lua ceva fara nici-o ocazie si ai surprinde-o cu o floare. Daca aveti o anumita varsta, trebuia sa mentionezi si asta :D, ai putea sa-i iei un parfum, o bratara, un lant etc.

Poti sa te uiti pe site-ul asta, au cadouri simpatice si dulci iar in luna februarie sunt sigura ca o sa bage mai multe produse in tema :
www.bonbonshop.ro
https://www.bonbonshop.ro/categorie-produse/borcane-bonbon/de-dragoste/

Cel mai simpatic mi se pare asta, l-as pune intr-o cutie cu cateva tuburi de bonibon (gasesi in auchan ) sau direct in borcan dar nu ar avea acelasi farmec :
http://www.bonbonshop.ro/produs/borcan-bomboane-invizibile/

Bula
| Bula a răspuns:

O cina romantica!
Lumanari, muzica sentimentala in surdina, desert cu multa frisca si ciocolata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ea cine?
Ea BUNICA sau?

| popa07ady a răspuns:

Nimic! va veni vremea cand vei regreta ca ai cheltuit banii laughing