| alinaaa22 a întrebat:

Ce idei de cadouri pentru Valentine's Day aveti?

Răspuns Câştigător
| 0hippy0 a răspuns:

Hmm.va puteti lua 2 coliere tu jumatate de inima si el cealalta jumatate:X,un parfum,cani cu mesaje de dragoste,perne sau asternuturi de pat cu poza ta sau cu declaratii de iubire,ceasuri desteptatoare,rame foto,puzzle-uri personalizate (obteaza pentru mesaje de dragoste in ),tricouri haioase cu mesaje amuzante,bratari facute de tine:X,tablouri sau alte obiecte de design interior deosebite sau create de tine, portofele personalizate, daca ai o poza cu voi 2 o poti pune intr-o rama in forma de inima pe care o poti face tu, ii poti scrie si o scrisoare de dragoste:X:X, o carte despre dragoste asa ca de valentine's day:X:X, eu i.am facut pritenului meu ca o harta si am atasat un desen cu el.mi.a iesit asa superr:X:X.hmm.o lampa in forma de inimathinking, poti sa faci 2 bratari si sa scrii pe ea te iubesc. si cum il cheama pe el ...si lui o bratara pe care sa scrie te iubesc ana.:X, jocuri speciale de ziua indragostitilor, fular cu echipa favorita asta mereu mergehee hee),. puzzle facut din poze care va trezesca amintiri placute, un cadou traznit: un pix care sa-l curenteze, un pachet de guma care curenteaza, o cutie din care sa iasa un clovn, etc,...ti.am scris aici o gramadahee hee doar sa iti placahee hee:*:* succes:*:*:*:*! funditabatting eyelashes?

10 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Ceva original si nu foarte scump cum ar fi:o clepsidra, bijuterii,un maiou ori o cana cu poza sa,un parfum, un portofel,un tablou,un glob de cristal,o pernutsa,un breloc pentru chei, o esarfa in culorile preferate, o carte pentru varsta ei, o cutie de ciocolata, un buchet de flori,,o trusa de machiaj daca ii place sa se macheze,o gentuta mica,haine, papuci, un ursuletz de plus funny; un carnetel( pe prima pagina poti sa scriu eu ceva ), accseori,; o felicitare misto.
Incearca si tu.

| mishuzuchan a răspuns:

Daca esti fata... eu as face ceva de mana o felicitare un lantisor pentru baieti o bratara impletita cu culorile echipei de fotbal care-i place sau ^^ o plimbare lunga si la final un pupic ^^

| fotomatic a răspuns:

Cel mai frumos ar fi ceva personalizat, o cana termosensibila de ex. (care isi schimba culoarea), o perna, un glob in forma de inima, etc. Uita-te pe aici: http://epersonalizari.ro/

| Sufletzeliubit a răspuns:

La fete : o floare(trandafiri )
ceva de plus ce poate fi pastrat ca amintire
parfum, ciocolata.neaparat o felicitare

| kmarianak a răspuns:

Gasesti pe http://www.interferente.ro/......ntice.html niste idei minunate... :)

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Gasesti si pe http://www.cadouri-valentines.ro.com/ destule idei de cadouri...

| Rose_Ela_1995 a răspuns:

O cina romantica pregatita de tine e cel mai bun cadou

| elievonc a răspuns:

Un parfum; o bratara; un tricou cu numele voastra sau cu un mesaj amuzant; o poza inramata cu voi 2; un ceas; o cina romantica...etc FUNDA?puppy dog eyes

| CuckiCristinika a răspuns:

Pentru un baiat: un parfum sau un ceas
Pentru o fata: un buchet de flori, ciocolata sau ...hmmmmmm un simplu Te iubesc

| ___Hhof a răspuns:

Idei de cadou de Valentine's day si fara bani si cu bani
https://activitati-cadou.ro/blog/top-10-idei-de-valentines-day-2023