| bX5C a întrebat:

Caut idei de cadouri pentru Valentine's Day?

7 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Un vibrator ar fi cea mai tare idee.
laughing))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa gasesti in magazin in curand cadouri ca vor aduce marfa pentru indragostiti. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pachet de țigări dacă e fumător/fumătoare laughing

Răspuns utilizator avertizat
| marin1988 a răspuns:

Câteva idei de cadouri, indiferent de sex: ceas, obiecte personalizate (pernă, cană, tricou/hanorac etc), vouchere la diverse servicii (spa, masaj), un cadou inedit poate fi o ședință foto cu un fotograf profesionist. Depinde și de bugetul alocat. Sigur găsești ceva interesant. happy

| DaniliucC a răspuns:

Iti recomand un set de capsule cu 50 de mesaje. Fiecare capsula contine o hârtiuță pe care poti scrie diferite cuvinte persoanei dragi. Pretul este de 25 lei/ set cu 50 bucati, iar pentru inspiratie poti arunca o privire la 100 motive pentru care te iubesc - aici https://loveisaname.com/100-de-motive-pentru-care-te-iubesc/
Produs: https://www.olx.ro/d/oferta/capsule-cu-mesaje-IDcdG2O.html

| Dilia2606 a răspuns:

Https://ugearsmodels.ro/shop/glob-pamantesc-3d/ Un glob pamantesc 3D, practic ii oferi toaata lumea!