| AllDayAllNight a întrebat:

Spuneti-mi ce alimente ingrasa din urmatoarea listalaughing : Sarmale, drob, oua, ciorba de varza, cozonac. laughinglaughing Nu de alta da sunt cateva din meniu de pastilaughing fundita; xPromitbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Niciunul nu ingrasa, daca este consumat cu limita! Daca te apuci sa mananci juma' de cozonac, 10 sarmale si vreo 5 oua, ingrasa.

| Dana211 a răspuns:

Ciorba de varza nu ingrasa chiar e recomandata in dietele pentru slabit daca nu e grasa si nu are carne. Ouale nu sunt prea "periculoase" pentru ca unul are doar 85 de calorii dar restul sunt.

| Dany19 a răspuns:

Daca mananci putin din fiecare nu cred ca poti sa te ingrasi. Ideea este sa nu te pui sa mananci 4 sarmale, 3 felii de cozonac si asa mai departe. Fiind Pastele, poti sa gusti. Nu cred ca mananci in fiecare zi asta asa ca nu-i nimic atata timp cat nu depasesti limita. Si cum a zis si Dana211 ciorba de varza este chiar indicata.

| AAlinaaa a răspuns:

Toate, mai putin ouale laughing