| cherryblossomgirl a întrebat:

Stie cineva cum se face acea ciocolata care se mananca cu fructe, in special capsuni? Sper ca stiti la ce ma refer. e un fel de ciocolata putin topita. care se pune pe capsuni.

Răspuns Câştigător
| sara18 a răspuns:

Se topeste ciocolata pe baie de aburi impreuna cu 2-3 linguri de smantana lichida sau lapte.Cand aceasta este topita poti adauga dupa preferinta diverse mirodeni in ea(esente de rom, vanilie, scortisoara, chilli)Funda?big grin