| Maraa_8976 a întrebat:

Stie cineva cum se prepara crevetii?thinking

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Simplu,prajiti is cei mai buni,daca ii cumperi la caserola,congelati, ei sunt deja prefierti nu-i nevoie decat sa ii incalzesti putin in tigaie cu ulei, nu trebuie tinuti mult pentru ca se intaresc

| Kristtine a răspuns:

Http://retete.acasa.ro/......-8180.html Uite ceva care ar putea să te ajute.

| Mishoo a răspuns:

Mie imi plac in doua 3 moduri: 1. prajiti si stoarsa lamaie pe ei. 2.fierti cu orez, sos de rosii si cateva condimente. 3. Paella - prajiti in tigaie cu orez, rosii (sos de rosii), ulei de masline, usturoi, boia